SIRIT mid grey

Canull SIRIT je moderní elektrické kolo, které ztělesňuje kombinaci pohodlné geometrie rámu a výkonné elektrické podpory. Srdcem tohoto e-bika je motor umístěný v zadním náboji, který zajišťuje hladký a nenápadný chod, a přitom dostatečnou sílu pro zdolávání svahů a rychlou jízdu v rovinatém terénu. Energetický zdroj tvoří výkonná baterie s kapacitou 468 Wh, integrovaná přímo do rámu, což zvyšuje estetickou stránku a zároveň přispívá k nižšímu těžišti pro lepší ovladatelnost. Tato baterie poskytuje dlouhý dojezd a je ideální pro dlouhé výlety bez nutnosti častého dobíjení. Odpružená vidlice absorbující nerovnosti terénu, hydraulické kotoučové brzdy pro spolehlivé zastavení i za mokra a převodový systém Microshift pro plynulé řazení, to vše přispívá k příjemnému zážitku z jízdy. Hliníkový rám je lehký a odolný, poskytuje pevnou oporu a zároveň umožňuje snadnou manipulaci s kolem. Canull SIRIT je tak ideální volbou pro cyklisty, kteří hledají výkonné a spolehlivé elektrické kolo s dlouhým dojezdem a kvalitními komponenty, vhodné pro rozličné typy terénů a každodenní využití.

Varianta
Skladem
Kód: XX2893
Značka: Canull
38 990 Kč –41 % 22 990 Kč
Kategorie: Elektrokola
Záruka: 2 roky
SIRIT mid grey (Velikost 18")
38 990 Kč –41 %
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Dárek zdarma
Dárek zdarma
Ke každé objednávce sada světel Force
vyzkoušení
Možnost vyzkoušení
v podnikové prodejně
Motor: Levit HD
Baterie: Levit SP2.1 468 Wh (13 Ah)
Ovladač: Levit Codac LCD
Rám: Alloy 6061
Vyráběné velikosti: M, L, XL
Vidlice: RST Volant TnL (80 mm, se zamykáním z korunky)
Zadní tlumič: -
Hlavové složení: Spec (semi-integrované)
Brzdy: Zoom HB-875
Brzdové kotouče: 180 mm
Středové složení: Thun JIVE 3.0
Kliky: Spec NW (170 mm, 44 z.)
Řazení: Microshift Marvo-LT
Přehazovačka: Microshift RD-M46L
Kazeta: S-Ride M300 (11 - 36 z.)
Řetěz: KMC X9
Náboje: Formula DC-20LW
Ráfky: Remerx Top Disc (622 x 19 mm)
Pláště: CST Control Viva 28 x 1,75" (47 -622)
Gripy: Herrmans DD36 Lock-on
Řídítka: Spec Stage 31,8 x 680 mm (17"), 700 mm (19", 21")
Představec: Spec Stage 60 mm (17"), 75 mm (19"), 90 mm (21")
Sedlo: Selle Royal 1405 HRN
Sedlovka: Spec Stage 30,9 x 400 mm
Pedály: Alloy
Hmotnost: 25 kg

Canull – průkopník v návrhu a výrobě ultra lehkých kol pro vaše malé dobrodruhy! Naše vášeň a odhodlání k inovaci nás posouvají do čela dětské cyklistiky, kde se snažíme změnit způsob, jakým děti objevují svět na dvou kolech.

U Canullu rozumíme, že dětství je o objevování, radování se a dobrodružství. Proto jsme se zaměřili na vývoj kvalitních dětských kol, která jdou daleko za hranice běžných standardů. Naše ultra lehká kola nejen podporují zdravý životní styl a pohyb vašich dětí, ale také přinášejí neomezenou svobodu a radost z jízdy.

Každé Canull kolo je výsledkem pečlivého výzkumu, designu a inovace. Používáme pokročilé materiály a technologie, abychom dosáhli maximální odolnosti a zároveň extrémní lehkosti. Naše konstrukce jsou navrženy s ohledem na ergonomii a pohodlí dětí, což znamená, že každý zábavný výlet bude plný pohodlí a radosti.

S Canull koly se děti mohou těšit na neuvěřitelně lehký a hladký zážitek z jízdy, který podporuje jejich sebevědomí a rozvíjí dovednosti. Každé kolo je pečlivě sestaveno, abychom zajišťovali bezpečnost a spolehlivost našich výrobků, ať už vaše děti objevují nové cesty nebo se baví na oblíbeném místním trailu.

S Canull jde více než jen o kola. Jde o investici do budoucnosti vašich dětí, do jejich zdraví, radosti a dobrodružství. Připojte se k nám na této úžasné jízdě a dejte svým dětem nejlepší start na cestě k nezapomenutelným dobrodružstvím na dvou kolech. Canull – kola, která mění způsob, jakým děti vnímají svět!

Zpět do obchodu